تماس با ما

فید خبر خوان

نقشه سایت

فروشگاه فایل های دیجیتالی کمیاب

فروشگاه فایل های دیجیتالی کمیاب


اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

دسته بندی سایت

محبوب ترین ها

پرفروش ترین ها

پر فروش ترین های فورکیا


پر بازدید ترین های فورکیا

برچسب های مهم

پیوند ها

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 4163
  • بازدید دیروز : 4878
  • بازدید کل : 1196906

نیچه و غلبه بر نیست انگاری از طریق زیبایی شناسی...


نیچه و غلبه بر نیست انگاری از طریق زیبایی شناسی...

چکیده

الف. موضوع و طرح مسأله (اهمیت موضوع و هدف):

در این پژوهش سعی بر آن است تا در مرحله­ی اول، نسبت بین نیچه و نیست­انگاری روشن شود؛ این که مقصود نیچه از نیست­انگاری چیست و این که او در برابر نیست­انگاری چه موضعی اتخاد می­کند. در مرحله­ی بعد، به این پرداخته می­شود که نیچه چگونه و با چه استدلالی راه عبور از این نیست­انگاری را در آفرینش هنری و نگریستن به جهان و زندگی هم­چون پدیده­ای زیبایی­شناختی می­داند.

 ب. مبانی نظری شامل مرور مختصری از منابع، چارچوب نظری و پرسش­ها و فرضیه­ها:

در این پژوهش در وهله­ی اول، از منابع دست اول یعنی آثاری که توسط خود نیچه نگاشته شده­اند و سپس برخی از تفاسیر و شروحی که در این زمینه نوشته شده­اند، استفاده شده است.

سؤالات پژوهشی

1- مراد نیچه از نیست­انگاری چیست؟

2- آیا نیچه خودْ یک مبلّغ نیست­انگاری است؟

3- نیچه راه غلبه بر نیست­انگاری را چه می­داند؟

فرضیه­های پژوهش

1- نیچه به طور کلّی به عنوان کاشف نیست­انگاری یعنی آن رویداد ناپیدایی که دو هزار سال اخیر تاریخ غربی را رقم زده است، شناخته می­شود. نیست­انگاری برای نیچه یعنی آنکه والاترین ارزش­ها بی­ارزش می­شوند، هدفی وجود ندارد و پاسخی در مقابل "چرا؟" موجود نیست.

2- نیچه خودْ مبلّغ نیست­انگاری نیست، بلکه همانند درمانگری است که درد نیست­انگاری را تشخیص داده و حال که ارزش­های پیشین بی­ارزش شده­اند، در صدد است تا اصل جدیدی از ارزش­گذاری را بنا کند.

3- نیچه معتقد است از طریق هنر و با توجیه زیبایی­شناسانه­ی جهان است که می­توان بر نیست­انگاری غلبه نمود.

 پ. روش تحقیق شامل تعریف مفاهیم، روش تحقیق، جامعه­ی مورد تحقیق، نمونه­گیری و روش­های نمونه­گیری، ابزار اندازه­گیری، نحوه­ی اجرای آن، شیوه­ی گردآوری و تجزیه و تحلیل داده­ها:

این تحقیق از نوع کیفی بوده و روش آن توصیفی- تحلیلی و از نوع بنیادی است و داده­ها به روش کتابخانه­ای جمع­آوری می­گردد.

 ت. یافته­های تحقیق:

در این رساله روشن می­شود که در پایان تاریخِ نیست­انگاری، برای انسان غربی که پیش­تر، جهان محسوس به خاطر سیطره­ی افلاطونیسم و مسیحیت فاقد ارزش شده بود، حال جهان معقول یا جهان فرا حسّی نیز بی­ اعتبار می­گردد؛ در نتیجه برای او هر دو جهان از کف می­رود و جز عدم و نیستی چیزی باقی نمی­ماند. اما در غیاب یک مرجع عقلی یا اصل مابعد­الطبیعی، این تنها هنر است که می­تواند به زندگی انسان معنا دهی کند.

 ث. نتیجه­گیری و پیشنهادات:

در پایان این پژوهش مشخص می­شود که نیچه زندگی و جهان را اساساً تغییر و شدن می­داند، بطوری که زندگی هر لحظه رو به گسترش و افزایش است، و هر لحظه در آن آفرینش و زایش روی می­دهد. پس این هنر و آفرینش و خلاقیت هنری است که همسو با زندگی است و می­تواند امکانات گوناگون و شکل­های مختلف زندگی را متحقق کند. حال آنکه عقل و اخلاقِ برخاسته از آن رو به ثبات دارد و درصدد است تا با ثابت انگاشتن جهان و زندگی، دست به شناخت مفهومی آن زند، پس اساساً در خلاف جهت زندگی است. نیچه در واقع برای هنرمند، حاکمیتی الهی قائل می­شود و در چارچوب همین تصوّر از حاکمیت الهیِ هنر و زیبایی است که بازگشت جاودانه و تکرار ابدیِ زندگی نیز اگر هم­چون بازی یا نمایشی بی­پایان لحاظ شود، سرانجام توجیه پیدا خواهد کرد.

 چکیده :

هر چند نام نیچه با واژه­ی نیهیلیسم (نیست­انگاری) پیوند خورده است، اما این واژهْ مفهومی نیست که از فلسفه و آراء خود او منتج شود، یا اینکه او ما را بدان فرا بخواند، بلکه وی نیست­انگاری را معلول نَه­گویی به زندگی می­داند، نه­گویی­ای که به باور نیچه برآمده از متافیزیکِ افلاطونی- مسیحی است و او در حقیقت در صدد است تا بر این نیست­انگاری غلبه نماید. از دید نیچه، کشش به سوی توانایی و قدرت محور حیات انسان است و هر زمان که این کششْ ناتوان گردد، فرهنگ و تمدن سر به فرو ریختن می­گذارد و زندگی رو به زوال می­رود. اما آنچه که نجات­دهنده­ی انسان از نیست­انگاری است، به باور وی همانا هنر و زیبایی­شناسانه دیدن جهان است. در این پایان­نامه کوشش می­شود تا آنچه را که نیچه نیست­انگاری می­نامد شرح دهیم و زیبایی­شناسی و فلسفه­­ی هنر نیچه را تبیین کنیم. در نهایت نشان می­دهیم که او چگونه و با چه استدلالی راه غلبه بر نیست­انگاری را در آفرینش هنری و توجیه زیبایی­شناسانه­ی جهان می­بیند.

واژگان کلیدی: اراده­ی معطوف به قدرت، ارزش­گذاری نو، بازگشت جاویدان، پرسپکتیویسم، توجیه زیباشناسانه­ی جهان، دوگانه­ی آپولونی-دیونیزوسی، نیست­انگاری

 فهرست مطالب :

مقدمه....11

فصل اول: فلسفه­ی نیچه

1-1) زندگی­نامه­ی نیچه...........................................................................17

1-2) انسان شناسی در فلسفه نیچه...........................................................19

1-3) خداشناسی در فلسفه نیچه...............................................................22

1-4) تنهایی نیچه.....................................................................................28

1-5)فلسفه نیچه......................................................................................30

1-6)اراده­ی معطوف به قدرتِ نیچه.........................................................37

فصل دوم: نیهیلیسم (نیست انگاری) و برداشت نیچه از نیهیلیسم

2-1) مقدمه................................................................................................44

2-2) مفهوم نیهیلیسم..................................................................................45

2-3) تاریخچه نیهیلیسم..............................................................................49

2-4) نیهیلیسم نیچه ای............................................................................51

فصل سوم : فلسفه­ی هنر نیچه و غلبه بر نیهیلیسم از طریق زیباشناسی

3-1) مقدمه...............................................................................................60

3-2)فلسفه هنر نیچه.................................................................................72

3-3) دیدگاه نیچه در غلبه بر نیهیلیسم از طریق هنر و زیبایی شناسی.......82

نتیجه گیری.............................................................................................100

فهرست منابع..........................................................................................104

 مقدمه :

«زندگی را با هیچ برابر نهادن، گویی که هستی عین نیستی است، لذا زندگی را بر مرگ برتری­ای نیست». این­ها جملاتی است برون آمده از ذهن یک نیهیلیست یا نیست­انگار. از این رو یک نیست­انگار مرگ را که نیستی حقیقی است بر زندگی که نیستی­ای است که به هستی تظاهر می­کند ترجیح می­دهد و این­گونه است که به زندگی می­گوید: « نه! ». پاسخی که نیچه­ی فیلسوف را می­رنجاند و او را وا می­دارد تا به کاویدن ریشه­های چنین پاسخی بپردازد.

امّا نیست­انگاری به زعم نیچه چیست؟ بی ارزش شدن ارزش­های والا، ناپدید شدن هدف برای زیستن، در برابر چراهایی که ذهن زیستنده را انباشته پاسخی متصوّر نبودن، زندگی و جهان مادّی را خوار شمردن. امّا این نگرش به زندگی از کجا ناشی می­شود؟ نیچه معتقد است از ثنویت افلاطونی، از متافیزیک. افلاطون عالم را دوپاره می­کند: یکی عالم حقیقی ایده­ها و دیگری عالم ظاهریِ شدن­ها. پس عالم ایده­ها حقیقت و جهان مادّی مجاز در نظر گرفته می­شود، جهان فیزیکی تنها رونوشتی از جهان متافیزیکی قلمداد می­شود. نتیجه چیست؟ خوارداشت جهان مادّی، خوارداشتن زیستن در این جهان.

در مسیحیت نیز که وامدار همین ثنویت افلاطونی است، با دو جهان سر و کار داریم: عالم مادّی و عالم روحانی. عالم مادّی برای انسان بستری است مهیّا برای ارتکاب گناه، لاجرم باید از آن سلب توجّه نمود و در عوض، تمامی توجّه خویش را معطوف عالم دیگر نمود تا به رستگاری رسید. «مسیحیت از آغاز، از لحاظ سرشت و اساس، دل­آشوبگی زندگی و نفرت از زندگی بوده و صرفاً در پس ایمان به زندگی­ای دیگر یا بهتر پنهان مانده و پوشیده شده است. نفرت از جهان،محکوم کردن احساسات تند، ترس از زیبایی و نفس­گرایی، فراسویی که به منظور بهتر تهمت زدن به زندگی اختراع شده است، در عمق اشتیاق به هیچ، به پایان». (نیچه، 1389، ص 15)

در نهایت چه سرنوشتی در انتظار مسیحیت است؟ نیچه معتقد است که مسیحیت خود زمینه­ی فروپاشی­اش را فراهم می­آورد، بدین صورت که در نتیجه­ی اخلاق و سلوکی که خود آن را پرورانده دچار افول می­شود: «حسّ حقیقت­دوستی و راستی که به واسطه­ی مسیحیت بسیار تکامل یافته است، از ریا و دروغی که در توجیه جهان و تاریخ به وسیله­ی مسیحیت به کار رفته است دچار انزجار و نفرت می­شود. نتیجه: برگشت از این تصوّر که «خدا حقیقت است» به سوی باوری تعصّب­آمیز که «آنچه هست غلط است». بودا منشی عملی... آرزوی پناه گزیدن در هیچ و در نیستی». (نیچه، 1382، ص 60)

در حقیقت آنچه ارزش و معنای زندگی بدان وابسته شده بود، حال خود فاقد اعتبار می­شود. نیچه معتقد است که در اثر سیطره­ی افلاطونیسم و سپس مسیحیت، معنای زندگی به مقولات عقلی و فرا حسّی­ای از قبیل حقیقت، وحدت و غایت وابسته شده بود.این مقولات نیز در سایه­ی وجود یک اصل ما بعد الطّبیعی همانند ذات الهی یا عقل متعالیقابل توجیه بودند. امّا حال با مرگ خدا (اصل فرا حسّی) این مقولات اعتبار خود را از دست می­دهند، و در پی آن زندگی از ارزش و معنا تهی می­شود.

امّا مقصود نیچه از مرگ خدا چیست؟ مراد وی از مرگ خدا، صرفاً مرگ خدای مسیحی و در واقع فاقد اعتبار شدن جهان فرا طبیعی در مغرب­زمین است. «اگر قبول کنیم که خدا مرده است، یعنی دیگر از جهان فرا حسّی ایده­ها خبری نیست و بطور کلّی این گسترهْ تأثیر دیرین خود را از دست داده است، دیگر چیزی در کار نیست که آدمی بتواند به آن چنگ اندازد و به وجود خویش جهت بخشد، در نتیجه در ورطه­ی عدم سرگردان می­شود. اعلام مرگ خدا حاکی از تصدیق این واقعیت است که عدم بر همه جا سایه گسترده است، و عدم در اینجا یعنی غیاب جهان فرا حسّی و تکلیف­آور. اینجاست که به قول نیچه نیهیلیسم به عنوان میهمانی غریب از در درمی­آید». (ضیمران، 1382، ص 277)

در واقع، در نتیجه­ی افلاطونیسم و مسیحیت که موجب خوارداشت زندگی و جهان مادّی شده بود، جهان فرا حسّی ایده­ها صاحب ارزش گشته بود، امّا این جهان فرا حسّی نیز به نوبه­ی خود بی اعتبار شد. بدین سان برای انسان غربی هر دو جهان از کف می­رود و چیزی نمی­ماند به جز عدم (نیستی)، پس نیست­انگاری ظهور می­کند.

نتیجه­ی چنین وضعیتی چیست؟ اضطراب، پریشانی از بیهودگی، آگاهی بر اتلاف طولانی قوا، عدم اطمینان و ناتوانی در ترمیم وضع خویش به وسیله چیزی که بدان بتوان آرامش خاطر یافت. انسان که دیگر احساس تکلیف خود را از کف داده و تکیه­گاهی متافیزیکی را نیز برای خود متصوّر نمی­بیند، گرفتار اضطراب و احساس بیهودگی می­شود. نیست­انگاری از لحاظ وضع روانی، زمانی پدید می­آید که انسان در پشت همه­ی حادثه­ها کلّیت و تمامیت، سازمان یافتگی و تشکلّی فرض کرده باشد. در طول تاریخ، انسان با تصوّر چنین کلّیت و تمامیتی توانسته به حیات خویش معنا و ارزش بخشد. امّا به اعتقاد نیچه، این نوع ارزش­گذاری به حیات اساساً خطا است، چرا که در نهایت منجر به این می­شود که انسان همان مقولاتی را که به وسیله­شان به جهان ارزش بخشیده، دوباره از جهان به در آورد، یعنی به نفی همان کلّیتی بپردازد که خود در پشت همه چیز فرض کرده بود. حال آنکه این مقولات عقلی نه در ذات اشیا و زندگی، بلکه سراسر مربوط به جهانی تخیّلی­اند. چنانچه این ارزش­ها به لحاظ روانشناسی بررسی شوند، معلوم می­شود که در واقع برای نگاه­داشتن و بالا بردن تشکیلات سلطه­جویانه­ی انسانی وضع شده­اند و به اشتباه در ذات اشیا قرار گرفته­اند.

«همگی این ارزش­ها از نظر روانشناختی، نتیجه­ی چشم­اندازهای معیّنی از سودمندی است و هدف اصلی آن­ها حفظ و تحکیم صورت­های انسانی سلطه است. امّا افسوس که به خطا ما آنها را در گوهر اشیا فرا فکنده­ایم. همه­ی ارزش­ها و آرمان­ها فراگردی را طی می­کنند که در آغاز کار هم­چون دروغ و توهّم متولّد می­شوند، رفته رفته صورت اعتقادی به خود می­گیرند و سرانجام به فضیلت تغییر نام می­دهند». (نیچه، 1391، ص 99)


مبلغ واقعی 49,320 تومان    24% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 37,483 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۱۲ اسفند ۱۳۹۶               تعداد بازدید : 115

برچسب های مهم

دیدگاه های کاربران (0)

کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

این محصول آپدیت شد تاریخ 1397/01/27 بسم الله الرحمن الرحیم سلام در دنیای اینترنت خیلی از آدم ها هستند که دوست دارند کسب درآمد کنند و به خیلی چیزها و ایده ها فکر میکنند . همه ما دوست داریم در کمترین زمان بهترین درآمد را داشته باشیم مثلا یک فرد به طور میانگین اگر 12 ساعت کارکند و ...

کسب درامداز اینترنت ماهیانه 8میلیون تومان

کسب درامداز اینترنت ماهیانه 8میلیون تومان

پکیج کسب درآمداسان از اینترنت اپدیت جدید 15 اردیبهشت 1397 مناسب برای تمامی افرادباهرسن ودانشی این فرصت هرگز تکرار نمیشود عجله کنید تضمین100%بازگشت وجه درصورت عدم کسب این مبلغ هدیه ویژه پس از خرید این محصول: 1.نرم افزار کی به وای فای وصله نرم افزاری برای ...

اد ممبر بینهایت ( افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و

اد ممبر بینهایت ( افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و

-اد ممبر بینهایت- {افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و گروه تلگرام و...} Addmember نسخه ویژه(VIP) تمامی و کامل ترین نرم افزار های افزایش ممبر واقعی و فیک و آموزش های آن، که در اینترنت و بازار به قیمت های بالا به فروش می رسد را یک جا و مرتب و منظم به همراه راهنما در هر بخش، با قیمتی کم در ...

نرم افزار برنامه ساز اندروید نسخه طلایی

نرم افزار برنامه ساز اندروید نسخه طلایی

نرم افزار برنامه ساز اندروید نسخه طلایی و بدون نیاز به ارتقا توجه :مشکل امضا با کلید دیباگ دراین نسخه کاملا رفع شده و برنامه ها به بازار ارسال می شوند اگر به این مشکل برخوردید ما 10برابر پولتان را پس میدهیم. این نرم افزار بر روی اندروید قابل نصب میباشد 100% مورد تایید ...

افزایش قد با متد گرو تالر داینامیک

افزایش قد با متد گرو تالر داینامیک

بلند قامت بودن یک امتیاز بزرگ برای شماست! سلام بیتا بیات هستم کارشناس فیزیولوژی ورزشی،لازم دانستم قبل از این که شما با روش گرو تالر داینامیک آشنا شوید چند تا نکته رو صادقانه خدمتتان عرض کنم همانطور که تو اینستاگرام(khosh.andam@)نوشتم خیلی اتفاقی با این متد آشنا ...

مجموعه ی آموزش تعمیر لامپ کم مصرف (از مبتدی تا

مجموعه ی آموزش تعمیر لامپ کم مصرف (از مبتدی تا

کتاب آموزش تعمیر لامپ کم مصرف همانطور كه مي دانيد لامپ هاي كم مصرف بعد از مدتي ديگر روشن نمي شوند و نياز به تعمير دارند در بيشتر اين موارد مي توان با ساده ترين وسايل لامپ را در منزل تعمير كرد این مجموعه دارای 5 کتاب است که در آن نحوه عملکرد و روش های عیب یابی لامپ کم ...

تمامی نرم افزار های اددممبر واقعی و فیک

تمامی نرم افزار های اددممبر واقعی و فیک

تمامی و کامل ترین نرم افزار های افزایش ممبر واقعی وفیک را یک جادریافت کنیدهرکدام از این نرم افزار ها در اینترنت و کافه بازاربه قیمت خیلی بالایی بفروش میرسند. نکته: پورسانت بازاریابی این محصول 60% است نسخه ی 100%تست شده با توجه به فیلترینگ تلگرام 15 اردیبهشت ...

کتاب افزایش ممبر کانال تلگرام

کتاب افزایش ممبر کانال تلگرام

افزایش اعضای کانال تلگرام ، مهمترین دغدغه صاحبان کانال در این شبکه اجتماعی موبایلی است.در این مطلب موثرترین روش های افزایش اعضای کانال تلگرام را به شما آموزش خواهیم داد. در ابتدا ذکر این نکته لازم به نظر می رسد که افزایش اعضای کانال تلگرام ( Telegram ) با روش های غیر معمول ...

مجموعه -صفر تا صد راه اندازی کارگاه جوراب

نام محصول: مجموعه صفرتاصد راه اندازی کارگاه جوراب بافی تهیه کننده: دوران راهبی انتشار: وبسایت بچه‌های نساجی دانشگاه یزد فرمت محصول: کتاب الکترونیکی(PDF) + ویدئو MP4 قابل پخش در: موبایل، تبلت، کامپیوتر و ... مخاطب این بسته آموزشی: تمام افراد مبتدی که حداقل سرمایه ...

دانلود کتاب آموزش خوشنویسی با قلم و خودکار همراه

دانلود کتاب آموزش خوشنویسی با قلم و خودکار همراه

محتوای این مجموعه کامل آموزش خوشنویسی: 1- آموزش خوشنویسی با خودکار 2-سرمشق های خوشنویسی 3- آموزش خط تحریری 4-آداب خوش نویسی فايده اول خوشنويسی: كه روحي و دروني است ٬رويت خط زيبا موجب بهجت روحي و حظ معنوي مي شود و البته بهره معنوي خوشنويس مضاعف و مبتدا است و آثار و بركاتي ...

چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ارزان

چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ارزان

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ارزان کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ارزان خیلی از وقت ها دوست داشته اید شخص و یا همسر خود را عشق خود نمایید. عاشق شدن به تمام معنا، طوری که هیچ کسی را به اندازه شما دوست نداشته باشد شما را کامل قبول ...

دانلود کتاب آموزش ساخت انواع کابینت مدرن MDF

دانلود کتاب آموزش ساخت انواع کابینت مدرن MDF

نوع فایل:PDF زبان:فارسی حجم فایل:18KB در چند دهه اخیر با توجه به افزایش رشد آپارتمان سازی ، تعداد متقاضیان ساخت کابینت نیز افزایش پیدا کرد و با توجه به تغییر ماهیت کابینت ها از فلزی به MDF و تمایل به تغییر مکرر دکوراسیون آشپزخانه از سوی خانواده ها ، کابینت سازی نیز در میان مشاغل ...

آموزش برنامه نویسی آردوینو

آموزش برنامه نویسی آردوینو

معرفی آردوینو : آردوینو یکی از معروف ترین platform های متن باز است که روی برد های خود از میکروکنترلر های AVR و ARM شرکت atmel استفاده کرده است . هدف اردوینو استفاده از مدار چاپی واحد بود که توانست باعث شود توزیع دهنگان این platform باهم به اشتراک گذاری کد ها و شماتیک پروژه ی ...

دانلود پکیج درآمدزایی 400هزارتومن ناچیز در 40دقیقه

دانلود پکیج درآمدزایی 400هزارتومن ناچیز در 40دقیقه

برای درآمدزایی فوق العاده، فقط توضیحات زیر را تا انتها بخوانید. ما درآمد شما را تضمین می کنیم. واقعا ده میلیون تومن درآمد ماهیانه هیچ چیز خاصی نیست. اینقد واسه خودتون بزرگ و دست نیافتنیش نکنین دوستان من، اگه به ضمیرناخودآگاه خودتون القا کردین که اون بزرگه و شما ...

تماس و پیامک ناشناس و رایگان با شماره

تماس و پیامک ناشناس و رایگان با شماره

برنامه تماس و ارسال پیام رایگان به دیگران با شماره ناشناس به صورت کاملا رایگان بدون نیاز به روت به وسیله این برنامه میتوانید با شماره دلخواه خود به دیگران زنگ بزنید. یعنی زمانی که شما با دیگران تماس می گیرید شماره دلخواهی که شما در برنامه وارد کرده اید برای شخصی که ...

کسب و کار اینترنتی در منزل

کسب و کار اینترنتی در منزل

کسب درآمد میلیونی اینترنتی و تضمینی در منزل جدید ترین و مطمئن ترین روش کسب درآمد در سال 1394 تعهد و ضمانت ما : در عرض فقط یک ساعت اول کسب درآمد نمایید بعد از درآمد آن این مجموعه را خریداری نمایید می دانیم همه ما از مطالب تبلیغاتی و الکی که در مورد کسب و کار اینترنتی است خسته ...

اینترنت رایگان همراه اول و ایرانسل !!!!!

اینترنت رایگان همراه اول و ایرانسل !!!!!

vipbike.ir توجه توجه روش هایی که کاملا قانونی هستند اما جایی آن ها را پیدا نمیکیند این روش ها بسیار ساده و کاربردی هستند و تنها با طی مراحلی ساده شما می توانید در کم تر از دو دقیقه حداقل ۱ گیگ اینترنت رایگان همراه اول و ۱۴ گیگ اینترنت رایگان ایرانسل دریافت ...

ردیاب شماره موبایل افراد رو نقشه بدن نیاز به Gps

ردیاب شماره موبایل افراد رو نقشه بدن نیاز به Gps

- ردیاب شماره موبایل افراد رو نقشه بدن نیاز به Gps ردیابی و کنترل از از راه دور ، با وارد کردن شماره موبایل نرم افزار ردیاب شماره موبایل کاملا ایرانی و فارسی بدون نیاز به فعال بودن GPS گوشی شما و طرف مقابل با استفاده از این نرم افزار ردیاب شماره موبایل فرزندان و افراد ...

اپلیکیشن سامانه مخابرات همراه

اپلیکیشن سامانه مخابرات همراه

اپلیکیشن فوق العاده و کم یاب سامانه مخابرات با امکانات زیر که گویای محتواست قابلیت استعلام شماره موبایل قابلیت کشف مزاحم تلفنی قابلیت دریافت ریز مکالمات مشترکین تلفن همراه مشترکین حقوقی مشترکین تلفن ثابت پیش شماره ها ...

مجموعه -صفر تا صد راه اندازی کارگاه جوراب

مجموعه -صفر تا صد راه اندازی کارگاه جوراب

نام محصول: مجموعه صفرتاصد راه اندازی کارگاه جوراب بافی تهیه کننده: دوران راهبی انتشار: وبسایت بچه‌های نساجی دانشگاه یزد فرمت محصول: کتاب الکترونیکی(PDF) + ویدئو MP4 قابل پخش در: موبایل، تبلت، کامپیوتر و ... مخاطب این بسته آموزشی: تمام افراد مبتدی که حداقل سرمایه 5 میلیونی ...

آموزش کسب درآمد از اینترنت

آموزش کسب درآمد از اینترنت

آیا می دانید؟ یک راز مهم در مورد سایت های کسب درآمد از اینترنت که ممکن است ندانید. می دانید چرا سایت های مختلفی که دیده اید نتوانسته اند به شما کمک کنند کسب درآمد کنید؟حقیقت این است که اکثر این سایت های آموزشی برای کسب درآمد در اینترنت توسط ...

نسخه خطی اشعار و پیشگویی های شاه نعمت الله ولی

نسخه خطی اشعار و پیشگویی های شاه نعمت الله ولی

شاه نعمت‌الله ولی نسخه خطی اشعار و پیشگویی های شاه نعمت الله ولی پر فروشترین کتاب نسخه خطی با بیش از 2000000 فروش تا کنون به دليل استقبال بي نظيز شما كاربران گرامي نسخه خطي فوق فقط تا پايان اسفند ماه با 20% تخفيف به فروش مي رسد و بعد از آن به قیمت ...

کسب درآمد 650میلیون تومانی در یک روز کاملا تست

کسب درآمد 650میلیون تومانی در یک روز کاملا تست

این روزها با توجه به شرایط نامناسب اقتصادی کشور، کسب درآمد برای خیلی از افراد جامعه بسیار دشوار است. بسیاری از افراد به امید اینکه در آینده بتوانند یک شغل کارمندی داشته باشند به سختی درس می خوانند و عده ای دیگر که نتوانند درس بخوانند نیز راه های دیگری را انتخاب می کنند. ...

رساله کارشناسی ارشد معماری با عنوان «طراحی

رساله کارشناسی ارشد معماری با عنوان «طراحی

رساله کارشناسی ارشد معماری با عنوان «طراحی مجموعه مسکونی با رویکرد ارتقاء تعاملات اجتماعی» (فایل word قابل ویرایش) این پروژه توسط گروه معماری تلار تهیه شده است. از این بابت مشابه آن در وب وجود ندارد. رساله در 157 صفحه تنظمیم شده و دارای 77 منبع است. متن مطابق ...

نرم افزار افزایش بازدید سایت و وبلاگ

نرم افزار افزایش بازدید سایت و وبلاگ

▼ توجه توجه ▼ شما می توانید این نرم افزار را به صورت رایگان از سایت ما دانلود نمایید: app.alosite.net نرم افزار افزایش بازدید سایت نرم افزاری است جهت بالا بردن بازدید سایت یا وبلاگ با ایپی های متفاوت شما میتوانید به جای خرید بازدید از سایت ها از نرم افزار بازدید استفاده کنید ...

کتاب « الفبای جامع ثروت و ثروتمندشدن » برای

کتاب « الفبای جامع ثروت و ثروتمندشدن » برای

قوانین ثروتمند شدن چیست؟ ذهن ثروتمندان چگونه کار می کند؟ وجود ثروت ساز چگونه وجودی است؟ چرا بعضی افراد با اینکه سخت کار می کنند هیچ وقت پولدار نمیشوند؟ ذهن فقرا با ذهن ثروتمندان چه تفاوتی دارد؟ نوع مشاغل ثروتمند شدن شما کدام است؟ چرا اکثر مردم از پیشرفت و بهبود ...

سوال عملی ICDL 2 همراه با جواب - ( سری اول )

سوال عملی ICDL 2 همراه با جواب - ( سری اول )

سوالات عملی ICDL2 همراه با جواب (ویندوز - اینترنت و ایمیل ) تعداد فایل : 7 نوع فایل : Pdf ...

آموزش تله کینزی در دو روز

آموزش تله کینزی در دو روز

فقط در 2 روز...! با سلام. در این کتاب آموزش کامل تله کینزی را بصورت خیلی ساده و روان در اختیار شما قرار دادیم که هرکسی حتی در مبتدی ترین سطح میتواند تله کینزی را در کمترین زمان ممکن یاد بگیرد. آموزش هایی که داده شده همراه با تصویر میباشند و باعث یاد گیری بهتر شما عزیزان ...

خلاصه کتاب وسؤالات تستي کتاب تفسیر قرآن کریم -

خلاصه کتاب وسؤالات تستي کتاب تفسیر قرآن کریم -

مجموعه سؤالات تستي كتاب تفسیر قرآن کریم (آیات برگزیده) (ويراست دوم، نشر معارف) مشتمل بر 600 سؤال. 2 جزوه و خلاصه درس (تفسیر قرآن کریم(آیات برگزیده) فایل pdfکتاب حجم فایل:20kb گردآورنده این فایل وب سایت نسیم بوک ...

دانلود فیلم های آموزش رانندگی با ماشین

دانلود فیلم های آموزش رانندگی با ماشین

آموزش رانندگي به زبان فارسي آموزشي كاملا فارسي و صد در صد اورجينال آيا مي خواهيد تمام فوت و فن رانندگي را به طور كامل بدانيد؟ آيا مخواهيد تنها با يكبار امتحان رانندگي قبول شويد؟ آيا چندين بار تست رانندگي داده و قبول نشده ايد؟ بهترين روش آموزش رانندگي در منزل ...


مطالب تصادفی

  • استفاده از نشاسته اصلاح شده هیدروکسی پروپیل دی استارچ فسفات به عنوان جایگزین روغن در سس مایونز  ....
  • استفاده از عصاره برگ زیتون به جای آنتی اکسیدان ها و نگهدارنده های سنتزی در سس مایونز و ارزیابی تغییرات فیزیکوشیمیایی .....
  • استخراج لیکوپن از ضایعات گوجه فرنگی.....
  • استخراج پلی ساکارید از برگ گیاه هفت کول و بررسی فعالیت ضد اکسایشی و ضد میکروبی آن....
  • استخراج پروتئین از کنجاله آفتابگردان و بررسی ویژگی‌های عملکردی آن....

بندرعباس

فروشگاه فایل های دیجیتالی کمیاب